W piątek 30 września odbyły się wybory do Samorządu Wychowanków MDK 1.
Oto wyniki:
Prezes - Krzysztof Sznura
Wiceprezes - Jędrzej Łączny
Sekretarz - Adam Zembrzuski
PR Media - Viktoria Voloshyn
PR Szkoły - Aniela Nowakowska
Technik - Franciszek Pawliczak
Reprezentantom młodzieży MDK1 życzymy owocnej współpracy oraz pomyślnej realizacji twórczych pomysłów, promujących naszą placówkę.

Klub Młodych Odkrywców zaprasza dzieci i młodzież w wieku 8-12 lat na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę po Poznaniu pod hasłem "Wyspa / nie wyspa", która obędzie się w sobotę 8 października br. w godzinach 11:15-14:30. Tego dnia udamy się na spacer przez Chwaliszewo, Ostrów Tumski i Śródkę - będziemy odkrywać historię dawnych poznańskich wysp i szukać śladów rzeki w Starym Korycie Warty, na Ostrowie Tumskim weźmiemy udział w grze terenowej typu quest pt. "Początki Polski w Poznaniu", a na zakończenie czeka nas chwila odpoczynku podczas minipikniku nad Cybiną.

Obowiązują zapisy mailowe (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do czwartku 6 października.

W piątek 30 września o godz. 17.00 zapraszamy na kolejne zajęcia pokazowe z Krzysztofem - rolkarzem, łyżwiarzem szybkim. Spotkanie odbędzie się na Łęgach Dębińskich.

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach prosimy o kontakt z sekretariatem MDK1 - tel. 61 833 79 10

Zebranie rodziców i wybory Rady Rodziców MDK1 odbędą się 23.09.2022r. (piątek) o godz. 17.30 w budynku E 011.