Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z I turnusu półkolonii zimowych.

W piątek 9 lutego br. odbył się nietuzinkowy wernisaż islandzkiego twórcy Hjörleifura Halldórssona. Autor prac prezentuje w Galerii pod Arkadami 18 wielkoformatowych obrazów w dwóch technikach: akrylu na płótnie i technice mieszanej akryl z popiołem wulkanicznym. Wystawa potrwa do 4 marca br.

Zapraszamy do galerii zdjęć z wernisażu.

W czasie ferii zimowych 12.02-24.02.2024 r. zajęcia stałe w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 są zawieszone.

Dzieci z Artystycznego Klubu Przedszkolaka jak co roku zaprosiły swoje Babcie i Dziadków. Życzenia składały piosenkami, wierszykami i wspólnymi tańcami. Nie zabrakło własnoręcznie zrobionych upominków oraz słodkiego poczęstunku.

W czwartek 8 lutego sala widowiskowa MDK 1 zamieniła się najprawdziwszą dżunglę, po której pod wodzą dwóch tygrysów brykali w rytm muzyki mali przebierańcy.
 
Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie niezapomnianego balu karnawałowego i zapraszamy na fotorelację!

W sobotę 27 stycznia o poranku 29-osobowa reprezentacja Społecznej Czwórki oraz MDK nr 1 rozpoczęła rywalizację w aż 6 kategoriach wiekowych w Międzynarodowych Mistrzostwach Wielkopolski w Crossmintonie w Tarnowie Podgórnym.

Na 6 kortach od godziny 8.00 do 19.50 toczyły się pojedynki (aż 163 mecze !) pomiędzy zawodnikami z kilku krajów: Węgier, Słowacji, Hiszpanii, Czech i Polski.

Imprezę zaszczyciło swoją obecnością dwóch aktualnych mistrzów świata: Daniel Knofliček z Czech (w kategorii OPEN)  i Jan Wincenciak z Polski (w kategorii 70+ )

 
Rada Rodziców MDK1 wraz Dyrekcją oraz nauczycielami serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na BAL KARNAWAŁOWY W DŻUNGLI.
 
Zabawa odbędzie się w czwartek 8 lutego 2024 w budynku E
- w godzinach 17:00-18:00 dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat z opiekunami
- w godzinach 18:30-19.30 dla dzieci i młodzieży w wieku 6-12 lat
 
Strój jest dowolny, ale zachęcamy do przebrania się w szeroko rozumianej tematyce dżungli.
 
Wstęp: 10 zł (płatne na miejscu)
 
Obowiązują zapisy mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka, wieku oraz numeru telefonu do opiekuna.