Witam wiosno

Wyniki konkursu Witaj Wiosno

Taka przyjażń polsko-ukraińska

Młodzi - Młodym, Dzieci - Dzieciom

Samorząd Wychowanków

SAMORZĄD WYCHOWANKÓW

Finisaż

Cztery spojrzenia - Finisaż

4.03.2022 r. godz. 18.00

Protokół z obrad Jury Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt." Wieczorny nastrój"

Organizator konkursu MDK1 w Poznaniu

Posiedzenie komisji konkursowej odbyło się 14 lutego 2022 r

Na konkurs napłynęło 708 prac z terenu całego kraju. Poziom nadesłanych prac był bardzo wysoki.

Komisja konkursowa w składzie:
Elżbieta Kmak- artysta plastyk, przewodnicząca Jury
Małgorzata Rościszewska - dyrektor MDK 1
Urszula Sidor - nauczyciel plastyki MDK1
Tamara Przypis - artysta plastyk
Bożena Fibik-Beim - artysta plastyk

Postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Grupa wiekowa 7-9 lat

Nagrody:
Magda Tarnożek - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Długosiodle
Gabriela Gic - MDK 3 w Poznaniu
Wiktoria Jamrozlk - Pracownia Na Piętrze, Tokarnia

Wyróżnienia:
Anna Wichowska - Galeria i Ośrodek Twórczości Dziecka w Toruniu
Alicja Wilczek - Siemianowickie Centrum Kultury
Vladena Kutsenko - MDK 1 W Poznaniu
Maja Mader - Gminny Ośrodek Kultury w Rokicinach

Grupa wiekowa 10-12 lat

Nagrody:
Amelia Wróbel - SP 2 w Kolbuszowej
Julia Walczak - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sompolnie
Karolina Tararuj - SP 2 w Bielsku Podlaskim
Aleksandra Laśniak - Pracownia Na Piętrze, Tokarnia

Wyróżnienia:
Joanna Kruk - SP 7 w Siedlcach
Monika Szklarska - SP 53 w Częstochowie
Liliana Łuniewska - SP 1 w Milanówku
Damian Niewińskl - SP 2 w Bielsku Podlaskim
Hanna Mausolft - Galeria i Ośrodek Twórczości Dziecka w Toruniu

Grupa wiekowa 13-15 lat

Nagrody:
Zofia Dąbrowska - Patac Młodzieży w Gdańsku
Lena Kwarciak - SP 53 w Częstochowie
Agata Kowalik - SP w Perzęczycach

Wyróżnienia:
Weronika Kapłon - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Natalia Szafrańska - MDK Rybnik
Maja Domalewska - Patac Młodzieży w Gdańsku
Zofia Pasek - MDK 3 w Poznaniu
Zofia Legutko - SP w Lubiczu Dolnym
Klaudia Kasperek - SP 45 we Wrocławiu

Grupa wiekowa 16-19 lat

Nagrody:
Róża Robakowska - Powiatowy Zespół Szkół w Przodkowie
Julia Gudańska - MDK 3 w Poznaniu
Gabriela Stawarz - Żniński Dom Kultury

Wyróżnienia:
Aleksandra Dudek - MDK 2 w Tychach
Antonina Olszewska - Pałac Młodzieży w Gdańsku
Antonina Grabiec - SP 2 w Kolbuszowej

Przewodnicząca Jury:

Elżbieta Kmak

Komisja konkursowa:
Elżbieta Kmak
Małgorzata Rościszewska
Urszula Sidor
Tamara Przypis
Bożena Fibik-Beim

Nagrody zostaną przesłane pocztą.

Dziękujemy za udział w konkursie.

Prace konkursowe: Wybierz czytaj wiecej ...

Bal w AKP

W AKP Wielki Bal