NOWA KAMPANIA PROMOCYJNA PISMA TeXT RUSZYŁA!
Oto kilka słów od redakcji:

Właśnie rozpoczęła się najnowsza kampania promocyjna naszej gazety. Nosi ona nazwę: „Pismo TeXT  –  mówią o nas wszyscy!”. Do kampanii robionej „z przymrużeniem oka” zaprosiliśmy dużo ciekawych postaci. Nawet nie uwierzycie, kto zgodził się wziąć w niej udział.

Przybyła do nas znana podróżniczka, Wiktoria Globusowska, i przy okazji  podzieliła się z nami swoim bogatym doświadczeniem zdobytym w czasie licznych podróży dookoła świata. Do naszej redakcji zawitała także Pani Nuda i po przeczytaniu „TeXT-u” stwierdziła, że przestała się nudzić. Naszym gościem była też Księżniczka Złotoloczka. Zazwyczaj rozkapryszona piękność, zaczęła czytać „emdekowskie” pismo, i wkrótce było widać, że zrobiło ono na niej duże wrażenie.

To nie koniec zaskakujących wizyt! Pojawiła się  u nas znana poznańska bibliotekarka, Izadora Książkiewicz. Ta sympatyczna osoba, na co dzień czytająca prawie wyłącznie klasykę literatury światowej, postanowiła przeczytać wszystkie numery „TeXT-u” i w ten sposób uzupełnić swoją wiedzę o świecie. O piśmie „TeXT” wypowiedział się również przedstawiciel świata biznesu, znany potentat filmowy i wydawniczy, Maks Hossowski. Ale to jeszcze nie koniec,  już niedługo do redakcji „TeXT-u” przybędą kolejni goście. Już nie możemy się ich doczekać.

Wszyscy biorący udział w akcji promocyjnej naszego pisma bardzo je chwalili, co niezmiernie nas cieszy, a jednocześnie udział w kampanii był dla naszych gości świetną zabawą. Mamy nadzieję, że teraz liczba czytelników „TeXT-u” wzrośnie jeszcze bardziej, i że będziecie czytać nas „od deski do deski”. Wkrótce kolejna „odsłona”  kampanii, na pewno się Wam spodoba.  

A może chcielibyście dołączyć do naszej redakcji i wspólnie tworzyć „TeXT”? Zróbcie to koniecznie! Zapraszamy!

Redakcja pisma „TeXT”
KONTAKT: tel. 501 390 711
 

DSCF3594 

Księżniczka  Złotoloczka po zapoznaniu się z naszym pismem stwierdziła:
„Jakie to wszystko cudowne. Jak z mojej baśniowej krainy. 
Zabiorę „TeXT”  ze sobą do zamku.”

DSCF3604

Pani Nuda po przeczytaniu „TeXT-u” stwierdziła:
„Już się nie mogę nudzić. To straszne. Nie, to właściwie piękne.
Jak w jakiejś zwariowanej, szalonej  powieści.”
 

DSCF3578 

Biznesmen Maks Hossowski powiedział:
„Pismo „TeXT” to z całą pewnością  dobry biznes!
Oni muszą dobrze prosperować!”.
 
DSCF3542
 
Znana poznańska bibliotekarka, Izadora Książkiewicz po przeczytaniu
wszystkich numerów „TeXT-u” powiedziała:
„To pismo musi trafić do mojej biblioteki!
Jest tu wiele frapujących artykułów. Dla redakcji - czytelnicze uściski!

 

Więcej zdjęć naszych gości znajdziecie w galerii poniżej: