Zapraszamy na nowe zajęcia z języka angielskiego.

Magic Book Club - wtorek 16:30-18:00 (wiek 10- 13 lat)
Czy pamiętasz papierową wersję tableta i e-booka? Nazywa się książka :) Na tych zajęciach j. angielskiego będziemy czytać ciekawe historie, bawić się nimi, rozmawiać o nich, a nawet odgrywać scenki. Interdyscyplinarne zajęcia z językiem angielskim dla dzieci z klas IV-VI SP, mające na celu zainteresowanie dzieci literaturą i pogłębienie ich znajomości języka.
Klub filmowy: Movie English - wtorek 18:15-19:45 (wiek 13- 19 lat)
Zajęcia skierowane do gimnazjalistów i licealistów. Intrygująca formuła: pogłębianie znajomości języka angielskiego poprzez oglądanie i omawianie krótkometrażowych filmów w języku angielskim i wykonywanie zainspirowanych nimi zadań. Zajęcia będą rozwijać wszystkie kompetencje językowe niezbędne przy zdawaniu egzaminów językowych, a w szczególności: słuchanie, mówienie i pisanie.
Fun and Games with English - środa 16:00-16:45 (wiek 7- 10 lat)
Język angielski poprzez zabawy i gry planszowe! Odrobina współzawodnictwa, dużo radości, zero nudy! Zajęcia dla dzieci z klas I-III SP, stanowiące atrakcyjne poszerzenie i uzupełnienie materiału z zajęć szkolnych.

Informacje i  zapisy: Magdalena Brzezińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.