ARLEKIN

Nauczyciel: Dorota Sobierańska-Matuszkiewicz z wykształcenia aktorka i śpiewaczka - magister sztuki, a także polonista i kulturoznawca. Od roku 2004 pedagog - nauczyciel. Twórca zespołów i spektakli teatralnych, wokalno – taneczno - aktorskich dla dzieci i młodzieży min: Teatr Bezcenny, Panaceum, Aktiv, Dicte. Tworzyliśmy musicale, spektakle, koncerty wokalne. Cóż nie rozwija bardziej niż teatr i muzyka? Celem jest rozwój predyspozycji i zdolności dzieci poprzez uruchomienie wyobraźni i samodzielnego myślenia, a także nauka autoprezentacji. Integracja w grupie, wspólne działania, ćwiczenia i zabawy mają pomóc osiągać rozwój indywidualny. Profesjonalna nauka śpiewu, piosenki oraz kształcenie słuchu muzycznego.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Termin i miejsce zajęć w roku szkolnym 2022/23

ARLEKIN TEATR:  (8-13 lat) wtorek 16.00- 16.45 bud. E  s. 011

                                                           17:00- 18:30 bud. E s. 011

Zespół Arlekin - zajęcia wokalno- aktorskie dla dzieci 8-13 lat. Składa się z nauki śpiewu oraz z zajęć teatralnych. Dzieci przygotowują spektakle i etiudy, występują w koncertach.

 

View the embedded image gallery online at:
https://mdk1.pl/arlekin.html#sigProIde9d8a7c768