• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

 

Dobrowolne wpłaty na rzecz MDK1 prosimy kierować na:

PKO BP 64 1020 4027 0000 1802 1263 5852

Wiosna już tuż-tuż a my z tej okazji, po raz trzeci, mamy dla Was konkurs z wyjątkowymi nagrodami ❣️ „Witaj wiosno” to konkurs plastyczny skierowany do dzieci w wieku 3-5 lat.
👉Co trzeba zrobić? Należy wykonać pracę plastyczną, która będzie odpowiedzią na hasło „Witaj wiosno” i wysłać ją tradycyjną pocztą na nasz adres.❣️ Kwitnące kwiaty, słońce, budzący się z zimowego snu miś, przejażdżka na rowerze… na pewno macie wiele, wiele innych wiosennych pomysłów. To świetnie! Wykorzystajcie je!
👉Technika pracy jest dowolna – namalujcie, narysujcie, wytnijcie i naklejcie albo pomieszajcie techniki.
👉Dopuszczamy dwa formaty – A4 lub A3.
👉Jednym z najważniejszych kryteriów w naszym konkursie jest samodzielne wykonanie pracy❗️
❣️Drodzy opiekunowie, rodzice, nauczyciele – wiemy, że zawsze chcecie dobrze dla swoich pociech. Doceniamy to i całkowicie rozumiemy! 🙂 Właśnie dlatego gorąco prosimy Was – pozwólcie dzieciom na samodzielność, obserwujcie i nie ingerujcie w działania plastyczne waszych dzieci. Coś poszło nie tak? Coś zostało krzywo przyklejone? To nic! Celem konkursu jest samodzielna twórczość dzieci i dobra zabawa.
❣️ Zainteresowanych konkursem prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu 👉zakładka po lewej stronie "Regulaminy konkursów 2020/2021" 👉 III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Witaj wiosno”.