Gry i zabawy sportowe, warsztaty tenisa ziemnego lub pilotowania dronów, wystawa fotograficzna czy kiermasz z wypiekami - to wszystko czeka małych i dużych mieszkańców Poznania w sobotę 29 kwietnia br. podczas Festynu Rodzinnego na terenie MDK 1. Wydarzenie rozpocznie się w samo południe i potrwa do godz. 17:00.

Przez cały ten czas na ustawionej w pobliżu Dziecińca pod Słońcem scenie będzie można podziwiać występy taneczne, teatralne, instrumentalne oraz wokalne. Dla dzieci przygotowano strefę animacji, “dmuchańce” oraz liczne gry i zabawy sportowe. Nie zabraknie także kiermaszów - z wypiekami oraz z rękodziełem.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystego finału XLII Wojewódzkiego Turnieju Białych Piór, który odbył się w sobotę 22 kwietnia br. w MDK 1.
 
Fot. Emilian Woźniak
 

W XLII Wojewódzkim Turnieju Białych Piór im. Ewy Gajowieckiej uczestniczyło 188 uczniów z 78 szkół podstawowych województwa wielkopolskiego. Turniej objęty został honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Konkursowe zestawy tekstów poetyckich i prozatorskich oceniali jurorzy: Emilia Gałczyńska – filolog polski, Maria Magdalena Pocgaj – poeta, Andrzej Sikorski – poeta. Nagrodzili oni i wyróżnili 24 uczniów. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

W piątek 21 kwietnia br. o godz. 18:00 zapraszamy na Wernisaż FOTOTEATRU Studia Teatralnego ANIKAME pt."Potoo jest piękny", połączony z koncertem i etiudami tanecznymi.

Projekt Samorządu Młodzieży MDK1 "Włączamy" adresowany jest w tym roku do Osób z niepełnosprawnością.

Galeria Pod Arkadami, start w budynku E.

Życzenia wielkanocne od MDK 1

Bardzo nam miło przedstawić osoby, które zakwalifikowały się do II etapu Konkursu Kryształowy Talent 2023.
 
Serdecznie gratulujemy i jednocześnie zapraszamy na finał konkursu, który odbędzie się w piątek 12 maja br. w MDK 1 (budynek E).
Prosimy o przybycie najpóźniej do godziny 16.45.
 
Uwaga! Poniższa lista zakwalifikowanych do II etapu jest zarazem listą kolejności występów.