"Miszmasz" czyli teatr, muzyka i promocja zdrowia.
Jakie elementy składają się na teatr? Jakie są rodzaje teatru? Jak stworzyć kreację postaci? Jak ruchem ciała, gestem i tańcem przekazać treść, uczucia i emocje? Jak muzyka wpływa na rozwój wyobraźni? - to tylko niektóre zagadnienia, jakie będą realizowane na warsztatach poprzez taniec, muzykę, dialogi w różnych ćwiczeniach i etiudach oraz podczas przedstawień teatralnych. Na zajęciach promujących zdrowie, uczestnicy będą poznawać w jaki sposób dbać o zdrowie fizyczne i psychiczne, jak zdrowo się odżywiać, przygotowywać posiłki oraz jak zachowywać się w codziennych i nowych sytuacjach życiowych. Dzięki kreatywnym działaniom uczestnicy Warsztatów Edukacyjnych podnoszą własną samoocenę, otwierają się na otaczający świat, wyrażają siebie oraz własne uczucia i emocje trudne do zwerbalizowania.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu w MDK1.

piątek godz. 9:00-10:30

Nauczyciele:
teatr: Karolina Sobierańska-Matuszkiewicz
promocja zdrowia: Katarzyna Garstecka

Informacje i zapisy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Anna Basińska
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 507 514 110

 

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://mdk1.pl/dla-grup/plastyczna-podroz.html#sigProIdcb6a6ba679